Danışmanlık HizmetleriDanışmanlık Hizmetleri

Hızla gelişen ve değişen teknolojik koşullar altında şirketler, yeni risklere maruz kalmakta ve regülasyon gereksinimleri sürekli artmaktadır. Seybil Bilişim Ve Bilgi Teknolojileri; şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin risklerinin yönetilmesine ve risklere hızlı adapte olabilen olgunluğa erişmesine destek olmaktadır.

Seybil Bilişim Ve Bilgi Teknolojileri olarak öncelikli hedefimiz, BT sistemlerinize değer katmak, gelişen ve iyileşen süreçler kapsamında BT varlıklarının en üst düzeyde korunmasını sağlamaktadır.
Deneyimli ve profesyonel Seybil Bilişim Ve Bilgi Teknolojileri ekipleri, yeni teknolojilerin şirketinize uyarlanması ve özelleştirilmesi, bilgi varlıklarının korunmasına ilişkin süreçlerin oluşturulması, üçüncü taraf sistemlere güvence sağlanması, yasal gereksinimlere uyum sağlanması ve şirket stratejileri ile uyumlu BT stratejilerinin ve BT yönetişim çerçevesinin oluşturulması alanlarında hizmet vermektedir.

Seybil Bilişim Ve Bilgi Teknolojileri; ileriye yönelik, esnek ve ihtiyaçlarınız ile uyumlu hizmetleri ile sektöre ve şirketinize özel çözümler sunmaktadır